muhammedburak

Yeni güncelleme de ban sıkıntısı olacak mı ?

Merhabalar, bundan yaklaşık 6 ay önce Cold Hack almıştım 150 tl idi . İlk ayı kullandıgım da ban yememiştim lakin 2. ve 3. aylar da ban yedim yaklaşık 3 hesabım banlandı ve bir tanesin de sadece 1 gün oynamıştım kesinlikle base taramadım zaten sadece insan oynuyordum , yeniden almayı düşünüyorum , lakin ban yemekten korkuyorum %50 gp düşüşü oluyor. Bu konuda açıklık getirirseniz sevinirim. Yardımınız için teşekkür ederim iyi forumlar...
UykusuzColdTeam

Re: Yeni güncelleme de ban sıkıntısı olacak mı ?

Düşmana base taratınca %50 gp düşüyordu siz onu yapmışsınızdır.
Ayrıca cold şuan TR de çalışmıyor evolved sürüm adı altında yakında gelecek.
Uykusuz..
xECZACIx

az sayıda belli olmayan özellikleri kullanınca ban yemessin ben yıllardır yemiyorum
muhammedburak

UykusuzColdTeam wrote: 13 May 2020, 04:19 Düşmana base taratınca %50 gp düşüyordu siz onu yapmışsınızdır.
Ayrıca cold şuan TR de çalışmıyor evolved sürüm adı altında yakında gelecek.
reis 3 yıldız 3 tane hesabım ban yedi ve hiç birinde base taramadım eger şimdi Internal bir ürün kodlarlarsa yeniden herkes ban yicektir o yüzden başka method kullanacaklardır ve hiç kimse ban yemez diye tahmin ediyorum. Coldcristale güveniyorum.
UykusuzColdTeam

Gelişmelerden haberdar ,Teknik konularda yardım ve soru cevap için DC kanalımıza buyrun...
Uykusuz..
awida

UykusuzColdTeam wrote: 16 May 2020, 18:16 Gelişmelerden haberdar ,Teknik konularda yardım ve soru cevap için DC kanalımıza buyrun...
adres?
invincible21

coldcristal bu kadar beklettiyse elbette ban vb sorunlar olmaz
muhammedburak

xECZACIx wrote: 13 May 2020, 09:33 az sayıda belli olmayan özellikleri kullanınca ban yemessin ben yıllardır yemiyorum
sadece hit bone kullanıyordum aimbot çok belli oluyor ondada aç kapa yapıyordum tuş atamaıştım ondanda ban yicegimi zannetmiyorum.
ppx83

cold hack ta aime nasıl tuş atanıoyr bılen varsa detaylı yazsın lütfen ?????
DoctorArif

ppx83 wrote: 18 May 2020, 02:26 cold hack ta aime nasıl tuş atanıoyr bılen varsa detaylı yazsın lütfen ?????
Aimbot'un orda altında hotkey : none yazar ona tıkladığın zaman istediğin tuşa atayabilirsin. Ben Fare tekerleği tık'ına ayarlıyordum hemen elimin altında oluyordu.

Return to “Turkish Zone”