mehmetdulda

Re: Güvenle Satın Almak için Tıkla

bizde yıllardır satıyoruz bu işin içindeyiz discord üzerinden satıyoruz
VipMAX

mehmetdulda wrote: 18 Jun 2020, 13:15 bizde yıllardır satıyoruz bu işin içindeyiz discord üzerinden satıyoruz
Ne kadar güvenli satış yaptığınızı bilemem teslim ediyormusunuz etmiyormusunuz bilemeyiz.

satış yapmak isterseniz burdan bayilik almanız gerekir gerekli şartları taşıyorsanız zaten bayilik verilir size bayi dışında satışlar güvensiz üyelerin dolandırılması vb olumsuz sonuçlar doğuracağından yasaktır..
StaRDusT

Aktif Olduğunuzda Döner Misiniz ? Havale Yapacağım
mmdeli2797

Merhaba kolay gelsin. Ücret yatiralim 5 gün oldu. 2 gün ödeme bildirimi onaylanmasını bekledim. 3 günden beri stok bekliyorum vipsatinal'da. Teslimatın ne zaman yapılacak bilgi verirmisiniz ?

EDIT: Teslim edildi teşekkür ederimmn
ustta18

VipMAX wrote: 18 Jun 2020, 12:11
mehmetdulda wrote: 18 Jun 2020, 11:06 bende satıyorum alacak arkadaslar bendende alabılır.
Resmi bayi dışında satış yapmak yasaktır.
Üyelerin Resmi bayi dışındaki şahıslardan satın almaları güvensizlik oluşturacağındanolası bir durumda tüm sorumluluk kendilerine aittir.

çok yakında otomatik saniyelik teslimat dönemimiz tekrardan aktif olacaktır. Korona döneminden dolayı gecikme yaşamalarına son verilecektir.
Güvenli Satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. yıllardır satışını yapıyoruz.
www.vipsatinal.com
1 saat içinde teslim edebilirseniz bu gün almak istiyorum ?
02hacker33

vipsatinal.com dan alıyordum. Stok bulunamadı hatası aldım. Ama kredimi kestiler. Acill yardım.
02hacker33

Stok bulunamadı hatası aldım. Kredimi kesti acil.
ibrahimaygar450

3 gündür hile panel sorunu diye vip.satin alda.beni oyalıyorsunuz 3 gündür birşey vermiyorsunuz şakamı bu sizin ilginiz filan bumu yapamıyorsanız bu işi bırakın birde gün içerisinde teslim edilicek demişsiniz böyle bir söz vermişsiniz size yıldız vereydim 1 verirdim 2 bile size fazla.
ibrahimaygar450

Burdan coldhacks.com yetkilisiyle ve tüm viphile satin al müşterileriyle görüşüyorum çektiğimiz bu rezalete artık.bir dur diyin ya vip hile ile bağla tinizi koparın yada insan gibi ürünlerimizi teslim etsinler bu nedir ya 5 gündür bekletiliyoruz yalandan romandan yeter artık.
Delete

böyle yazmayla bişi olmaz alırken düşünecektin bunu görmüyonmu herkes şikayetci onlardan sende gidip almışın sonra da kıvranıyon burda :D
--------------------------------------------------------------
Graphics Card: ATI AMD Redaon 6370M (1GB)
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2410M CPU @2.30GHz 2.30GHz
RAM: 4,00 GB
Computer Typer: Laptop

Return to “Turkish Zone”