ByKANORP

Cold Hack da Virüs Varmı

Cold Hack da Virüs Varmı

Başlıktada Belli
wolfhilem8888

Re: Cold Hack da Virüs Varmı

Coldhack'te virüs yoktur. Zaten virüs programı varsa coldhack çalışmaz. Bu kadar basit
ByKANORP

wolfhilem8888 wrote:Coldhack'te virüs yoktur. Zaten virüs programı varsa coldhack çalışmaz. Bu kadar basit

ben kullanırken açıyrdum sonra bi iki forumda güncel cold hack diye çıktı ---- admin tarafından 1 2 virüs vardı aq adminleri aq admini yiyormuş bizi Badeshan.com güvenilir değildir
wolfhilem8888

ByKANORP wrote:
wolfhilem8888 wrote:Coldhack'te virüs yoktur. Zaten virüs programı varsa coldhack çalışmaz. Bu kadar basit

ben kullanırken açıyrdum sonra bi iki forumda güncel cold hack diye çıktı ---- admin tarafından 1 2 virüs vardı aq adminleri aq admini yiyormuş bizi Badeshan.com güvenilir değildir
Ya allah aşkına nereden nasıl buluyorsunuz bu tür saçma sapan forumları bir anlasam...
ByKANORP

wolfhilem8888 wrote:
ByKANORP wrote:

Ya allah aşkına nereden nasıl buluyorsunuz bu tür saçma sapan forumları bir anlasam...
TheFRM da Reklam Yapmışlardı Ordan Gördüm :D :D
hashtag

Site adımızın karalanmasına mukabil sessiz kalamadım.

http://badeshan.com/konu-coldhacks-g4-dosyalari.html AYRICA BAHSETTİĞİNİZ KONU BUDUR. ADAM CRACKLİYEBİLEN VARSA ALIN DOSYALARI DİYE PAYLAŞMIŞ Kİ ADAM BANLANDI. YANİ BAHSETTİĞİN KİŞİDE MODDU. ADMİN DEĞİL AYRICA HİÇBİR BADESHAN YETKİLİSİ ORADA BURADA REKLAM YAPMAZ YAPANLAR ÜYEDİR VE BİZİ İPLEMEZ. BURADA ADIMIZI LEKELEMEYİN.
Thetis

Açık link vermek yasak + olarak cold hack virüsle beraber çalışmaz zaten.Saçmalamayın.
FEDARAL

Cold Hack te Zararsız Sayabileceğimiz içerikler Vardır. Bu tamamen Zararsız Olup
Sadece Hile üzerinde Hileyi crackliyecek veya Hile üzerindeki İncelemeleri Hile yapımcısına Bildirecek Bir korumadır.
Ve Kesinlikle Zararsızdır..

Aynı Hileyi Süresi Bittikten Sonra Zararlı Olsaydı Israrla Sürelerini uzatmazlardı. Güvenle Kullanabilir Ve Satın alabilirsiniz
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com

Return to “Turkish Zone”