wwerterr421

Re: Bestfrm.org güvenlimidir?

MajhePix wrote:
wwerterr421 wrote:
Xkeyfo wrote:Hocam TheFrmOnline.Com Beklerim %100 Güvenli Alışveriş ve en fazla 1 saat içinde teslim ..

orası epey pahalı 1 saate teslim istiyen ve ucuz isteyen coldhackg4.com
http://i.BAD IMAGE HOSTING/j2v949.png , 7/24 ödeme kontrol edilip teslimat yapılır. Yalan yanlış bilgiler ile bizi karalamana gerek yok.

fiyatlardan bahsediyoruz be kardeş sen bana neyin resmini atıyosn :)
MajhePix

wwerterr421 wrote:
fiyatlardan bahsediyoruz be kardeş sen bana neyin resmini atıyosn :)
Yazdığımı okusaydın, belki anlardın hangi sözüne cevap verdiğimi.

Ödeme Yöntemlerimiz : Tıkla & Git

Cold Hacks G4 VIP Panel (Demo) : Tıkla & Git

TheFRMOnline.Com Olarak Sizlere 4 Senedir Hizmet Sunmaktan Onur Ve Şeref Duyarız.

Thetis

Bayileri kışkırtmaya yönelik hareketten kırmızı kart :D Böyle saçma cümleler kurmana gerek yok.Wolfhilem'de Thefrm'de harika siteler.Bence böyle konuşman çok gereksiz.
BestFRM

Alt bayiyiz ve epeği lisans aktif ediyoruz. Çok olmasada. Almak konusunda tamamen özgürsünüz. Fakat biz teslim ediyoruz bunu bilebilirsiniz.

Ve kimsenin kötülemek gibi bir niyeti olmasın, yok resmi bayi değil birşey diyemezsiniz ? Nedir arkadaş bu asabiyet birşey anlamadım.

Herneyse, İyi Günler.
Yuuutiko

Kimsenin kimseyi kotuledigi yok. Arkadaslar dogrulari soyluyor, resmi bayimiz degilsiniz, wolfhilem ile ilgili bir sorun olursa (olcagini sanmiyorum) sorun kolay bir sekilde cozulur ama ayni fiyata gelip sizden alirsa ve bu alisveriste bir sorun cikarsa biz karisamayiz.
BestFRM

YuGiMoTo wrote:Kimsenin kimseyi kotuledigi yok. Arkadaslar dogrulari soyluyor, resmi bayimiz degilsiniz, wolfhilem ile ilgili bir sorun olursa (olcagini sanmiyorum) sorun kolay bir sekilde cozulur ama ayni fiyata gelip sizden alirsa ve bu alisveriste bir sorun cikarsa biz karisamayiz.
Reseller alımı varda bizmi başvurmadık kardeşim ? Bir yolla satmaya çalışıyoruz. Güvenilir olarakta wolfhilem i tercih ettim. Reseller olana kadar.
Yuuutiko

Biz bayilik alimlarinimi acip sizimi bekliyecez hocam? Hizli olan kazanir, hem suanko bayilerimizin hic biri basvuru yaptigi icin alinmadi hepsi bayi olmadan 100lerce lisans sattigi icin alindi ;)

Arkadasin sorusu cevaplandigi icin konuyu kilitliyorum.

Return to “Turkish Zone”