OyunMoyun

Re: Yeni özellik Gelecek mi ?

Şu anki hali iyidir. İsim değiştirme ile cılkını çıkaracağınızı biliyoruz bu yüzden gereksiz bir özellik olacaktır.
-
mehmethan13

Wolfhilem wrote:Şu anki hali iyidir. İsim değiştirme ile cılkını çıkaracağınızı biliyoruz bu yüzden gereksiz bir özellik olacaktır.

Günde 30 kez isim değiştirselerde ne coldhack yapımcısı veya herangi birisinden para çıkmayacak zararı olmayacaktır bana göre neyse iyi günler.
OyunMoyun

Parayla alakası yoktur. Maddi olarak düşünmüyoruz.
-
wwerterr421

kick hack olmasa cold almam ki zaten diğer özelliklerin bir çoğu free hilelerdede war ayrıca kick hack ile o beleş hilecileri atıyorum sadece ve bazı küfürbaz weletleri...
wwerterr421

mehmethan13 wrote:
Wolfhilem wrote:
wwerterr421 wrote:Kick Hack wall envanter olsunn gerisi gereksiz bence :)
Kick hack yaparak zaten kendinizi belli ediyorsunuz... Bence azaltılmalı

Cold şuan tercih ediliyorsa envanter ve kick hack içindir. Artık birçok free hile diğer özeliklerin birçoğunu yapabilmekte zaten. Ayrıca azaltmaktan kastınız nedir sonuçta paralı hile özelliğinin fazla olması en doğal hakkı değilmi ?

Bana kalırsa isim değiştirme + ilegall eklense yeterlidir. Sadeliği ve profesyonelligi ile zaten " Cold hack " vaz geçilemez.
wwerterr421 wrote:kick hack olmasa cold almam ki zaten diğer özelliklerin bir çoğu free hilelerdede war ayrıca kick hack ile o beleş hilecileri atıyorum sadece ve bazı küfürbaz weletleri...
MarleyJR

isim degistrme eklenmesi çok iyi olur diğerinde varda cok geç güncelleniyr
mehmethan13

MarleyJR wrote:isim degistrme eklenmesi çok iyi olur diğerinde varda cok geç güncelleniyr

Diğer hilenin geç güncellenmesi isim değiştirmekten olduğunu sanmam.
OyunMoyun

Burada diğer diye bahsettiğiniz materyallerin konusunu konuşup saygısızlık yapmayın.
Konu amacına vardı diye düşünerekten kilitlenmesini arz ederim.
-
yar

Cold hack ı Cold Yapan şey yama gelince fix yememesi + aimbotsuz envanter + Damage hack ile koruma hilesi (Belki Koruma hilesi yoktur tam bilmiyorum.)
blodyhawks

mehmethan13 wrote:
Wolfhilem wrote:
wwerterr421 wrote:Kick Hack wall envanter olsunn gerisi gereksiz bence :)
Kick hack yaparak zaten kendinizi belli ediyorsunuz... Bence azaltılmalı

Cold şuan tercih ediliyorsa envanter ve kick hack içindir. Artık birçok free hile diğer özeliklerin birçoğunu yapabilmekte zaten. Ayrıca azaltmaktan kastınız nedir sonuçta paralı hile özelliğinin fazla olması en doğal hakkı değilmi ?

Bana kalırsa isim değiştirme + ilegall eklense yeterlidir. Sadeliği ve profesyonelligi ile zaten " Cold hack " vaz geçilemez.
Yorumunuza Katılıyorum ancak rakibi gp hack özelliği cıkarttı. Bu yüzden Bence ColdHacks'e yine açık ara fark attı coldcristal hileye özellikler eklemeli Trigger , chams, HP & Armor ekledi fiyat artırdı, en Kötü Envanter Hilesini Rakibinin Envanter Hilesi Gibi Birçok İtem Olmalı Bence.

Return to “Turkish Zone”