baran035

Re: Cold hack 1aylık için

ColdHackSatinaL wrote:Federal İlgilenmiş sanırım zaten hayırlı olsun..
ABİ FACEDEN YAZDIM BARAN UMAN CEVAP VERME İMKANIN VARMI ACABA
asafasd

http://www.coldhacksatinal.com/forum/index.php yardımcı olurmusunuz !!?? bu site güvenilrmi ??
Son2KredimNeT

Güvenilir Olmasak sizce Coldcristal bizi burada barındırır mı ? http://www.coldhacks.com/forum/memberli ... le&u=37247
mguleryuz

wolfhilemin sattıgı sonteklifdeki lisanslar geçerlimi almayı düşünüyorum arkadaşlar diğerini almak biraz uğraştıracak en basit wolfhilemin satışı var ne çare cold alıcamsanırım
OyunMoyun

mguleryuz wrote:wolfhilemin sattıgı sonteklifdeki lisanslar geçerlimi almayı düşünüyorum arkadaşlar diğerini almak biraz uğraştıracak en basit wolfhilemin satışı var ne çare cold alıcamsanırım
Reseller listesinde wolfhilem olduğuda yazıyor.

evet sonteklif.com marketimizdeki lisans gecerlidir ve % 200 güvenli ödeme seçeneği mevcuttur.

Saygılarımızla
-
mguleryuz

yanlış anlamayın benm almak istediğim diğer rakip hileydi ama o benm için çok fazla uğraşmak demek kısa yoldan ve kolay yoldan sizin sitenizi gördm bu yüzden yanlış kelime sarfettiysem rahatsız olmayın özür borcumdur
OyunMoyun

Anlıyorum. Bizim icin sorun değil biz para hırsı uğruna menfaat kullanmiyoruz. Istediginiz yerden alabilirsiniz. ister A bayisinden ister B bayisinden alınız. Kolaylık ve güvenlik bakımından evet mevcut sistemimiz güvenlidir.

Saygılarımızla
-

Return to “Turkish Zone”