FuckeD

Cold Hack Bilgi Almak İstiyorum

Merhaba Ben Cold Hack Alacağım Ama Şuan Cold Hack Ban Veya XIGNCODE Atıyormu Bilmek İstiyorum Bide KİCK Hack Çalışıyormu Bilmek İstiyorum.
OyunMoyun

Re: Cold Hack Bilgi Almak İstiyorum

Hayır atmıyor.
Kick hack çalışıyor.
-
FuckeD

Ben GameKredi.Com Dan Alacam Ama Bazıları Cold Hack BAN Atıyor Diyor Dogrumu Fix Özellik Çok Dİyorlar
lostmode

Yalan o Ben araştırdım fix yediği an update geliyor tek yanı kötü 24 saat bekletiyor ben hala bekliyorum kullanıcı ve şifrem için
FEDARAL

24 Saat Bekleyen Olmaz Lütfen Geçmiş Siparişlerim Bölümünü Kontrol Edin Sitedeki Panelinizden.
Site Otomatik Olup İstediğiniz İsimde Cold Hack Alabiliyorsunuz Bizim Bundan Haberimiz Bile Olmuyor Site Size teslim ediyor Lisansı Otomatik..
Türkçe Ve Noktalama İşaretleri Kabul Edilmemektedir. Kullanmanız Durumunda Bana Ulaşıp Lisansınızın Değiştirilmesini Talep Edebilirsiniz

Ban yeme Konusu Tamamen Sİzin elinizde Olan Bir Durum. Hileyi Çok Abartılı Kullanırsanız Doğal Olarak Diğer Oyuncular Sizi Şİkayet eder Ve Ban Yeme İhtimaliniz Var Ama belli Etmeden Kullanırsanız Oyundan Hem Zevk Alırsınız Hemde ban Yemezsiniz.

Hile Otomatik Güncelleme Özelliğine Sahiptir. . Hilenin Kapatılması Ve Fixlenmesi Durumunda Otomatik Hile Kendini Günceller Oyuna Devam edersiniz.

Ayrıca Her Gün İlk Girişlerinizde Oyunu Test Amaçlı Yan Çar İle Test Etmenizde Fayda Vardır.
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com
lostmode

Teşekkürler Satın aldım ve kullanıcağım
FEDARAL

Hayırlı Olması Dileğiyle İyi Oyunlar
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com

Return to “Turkish Zone”