sovereing_01

Oyuncumarketim.com bayiniz den şikayetçiyim

Bir çok konuları görüyorum altında yardım istiyorlar kimse ilgilenmiyor herkes herşeyi federale atıyor federalde çok nadiren online bu nasıl iştir ? :x
FEDARAL

Re: Oyuncumarketim.com bayiniz den şikayetçiyim

Burası Destek Yeri değildir. Ayrıca Online Değil Dediğiniz Kişi Gecenin 4 üne kadar online Sen Ulaşmasını Bilmiyorsan Bu Senin Sorunun Kardeşim.
Ayrıca Burdan özel Mesajlaşma Denilen Bişey var.
Emaila adresimiz var.
Skype Adresimiz Var

Burdan Bizim Müşterimiz Olduğunuzu Dahi Bilemeyiz O nedenle Satın aldığınız yerden İletişime geçmek Zorundasınız
Sorununuz varsa da Konu altından yazabilirsiniz. Sefere Bu Şekilde bir tavır Sergilerseniz Hoş Görmeden Banlarım Sizi. Bilginize

İyi Günler
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com
arashpanpax

Re: Oyuncumarketim.com bayiniz den şikayetçiyim

Federal oyuncumarketim şuanda işini en iyi yapan bayidir. kimin köpeğisin bilemem ama o şekilde çamur atarak bi yere gidemezsiniz.

adamlar saniyesinde teslim ediyor lisansını istediğin isimde
bütün sorunlarının cevap ları forumda zaten belli forumda arama yapmaya üşenerek burdan hazıra konmak hiçbir kimsenin hakkı değildir.

lisansını aldınmı aldın adam bayi güvenle sana ulaştırdı ve binlerce kişiye cevap yorum atmak zorunda da değildir.

eski bir üyesiyim tanır beni :) 2011 den bu yana ondan satın alıyorum tek yanlışı olmadı

Return to “Turkish Zone”