mertotkprn

Playeraim Coldhack Teslim Süresi

Merhabalar yarım saat içinde teslim edilir diyorduda hala pending yazıyor burdan alan varmı hiç ?
PubG-Premium

Re: Playeraim Coldhack Teslim Süresi

ya arkadaşım bi sabret amq ya. millet günlerce haftalarca bekliyor başkasından alında sen 30 dk fazla bekledin diyemi cırpınıyon.
Siparişin teslim edildi. aboneliğin bittiğinde uğrama bana.
mehmetmert

PubG-Premium wrote: 05 Dec 2020, 12:03 ya arkadaşım bi sabret amq ya. millet günlerce haftalarca bekliyor başkasından alında sen 30 dk fazla bekledin diyemi cırpınıyon.
Paranla rezil olmak buna denir. Hem para ödüyorsun hem küfür hakaret işitiyorsun teslim edildi bir daha yanıma uğrama diyor. Ya başkasından alırım 10 gün beklerim insan yerine konulurum daha iyi amq ne demek velet ya adam para vermiş senden birde azarmı işiticek teslim edildikten sonra Allah bilir adamlara ne çektiriyorsun.
saxrapid

mehmetmert wrote: 07 Dec 2020, 12:51
PubG-Premium wrote: 05 Dec 2020, 12:03 ya arkadaşım bi sabret amq ya. millet günlerce haftalarca bekliyor başkasından alında sen 30 dk fazla bekledin diyemi cırpınıyon.
Paranla rezil olmak buna denir. Hem para ödüyorsun hem küfür hakaret işitiyorsun teslim edildi bir daha yanıma uğrama diyor. Ya başkasından alırım 10 gün beklerim insan yerine konulurum daha iyi amq ne demek velet ya adam para vermiş senden birde azarmı işiticek teslim edildikten sonra Allah bilir adamlara ne çektiriyorsun.
2 çoluk çocuğun parasıyla kendini bir şey sanıyor bunlar bilader adam müşterin yaptığı davranışa bak günahımı bile vermem bunlara para mı vericem bitcoinden alırım fazla para veririm
PubG-Premium

Lan coluk çocuklar sizi. Ne halt biliyorsunuz da konuşuyorsunuz adamın kaç yerden kaç defa ne yazdığını ne biliyosunuz da konuşuyorsunu.
git nerden alırsan al. forum senin gibi alıp ağlayan ahmaklarla dolu. siz buradan aldığım 3 5 doları para yerine koyduğumu mu düşünüyorsunuz ne kadar küçük insanlarsınız harbiden ulan benim bir müşterim aylık 500$ lık ürün alıyor sen kim köpeksinde 3$ la bana küfür ederceksin. s.. gitsin başkasından alsın bana uğramasın. ben buradan bayilik aldıysam sırf bu insanlar okadar bekliyor dolandırılıyor adam gibi zamanında teslimat yapılsın destek verilsin sıkıntı yaşamasınlar diye. kalkmış köpeğin biri bana küfür edecek mesaj yazacak oylemi? adamın ............. dua etsin bukadar yazıp bıraktığıma...
Sizin gibi neyin ne olduğunu bilmeyen dengesizler de uzak dursun benden.
mehmetmert

PubG-Premium wrote: 08 Dec 2020, 21:29 Lan coluk çocuklar sizi. Ne halt biliyorsunuz da konuşuyorsunuz adamın kaç yerden kaç defa ne yazdığını ne biliyosunuz da konuşuyorsunu.
git nerden alırsan al. forum senin gibi alıp ağlayan ahmaklarla dolu. siz buradan aldığım 3 5 doları para yerine koyduğumu mu düşünüyorsunuz ne kadar küçük insanlarsınız harbiden ulan benim bir müşterim aylık 500$ lık ürün alıyor sen kim köpeksinde 3$ la bana küfür ederceksin. s.. gitsin başkasından alsın bana uğramasın. ben buradan bayilik aldıysam sırf bu insanlar okadar bekliyor dolandırılıyor adam gibi zamanında teslimat yapılsın destek verilsin sıkıntı yaşamasınlar diye. kalkmış köpeğin biri bana küfür edecek mesaj yazacak oylemi? adamın ............. dua etsin bukadar yazıp bıraktığıma...
Sizin gibi neyin ne olduğunu bilmeyen dengesizler de uzak dursun benden.
Kimsenin kimseyi dolandırıldığı vs yok Ben 5 yıldan fazla süredir vipmax diğer adı oyunlevel diğer adı federal den alıyorum. Ve Hiçbir Kimseye Ne hakaret etti nede Hakkını yedi

biraz gec teslim ediyor ama gec teslim etti diye helalik istemesini de biliyor.
Bu insanlar senin dediğin gibi 500 usd lik bir ürünü alacak güçte değil Herkes senin gibi zengin de olmayabilir.

Bu çocuklar harçlıklardan ordan burdan kısarak biriktirip satın alıyor. senin gibi biri de küfür ve hakaret edecek.

Senin satışın sitedeki satışın 26 USD =205 Türk Lirası
Coldhack satış fiyatı: 17.5 Usd = 137 Türk Lirası.
8.5 usd lik bir kar payı eklemişsiniz = 68 TL 1 Hile satışında aldığın para

Tamam istediğin fiyata satabilirsin Müşteri de ister satın alır ister almaz.

Ama benim şahsi düşüncem senden alıp küfür işiteceğime bir sorun olduğunda adam yerine konmayacaksam muhatabım olmayacak 1 kaç soru ya sinirlenip kızıp küfür edeceksen ohhooo

Burada bayi olman kimseye hakaret etme lüksü vermez sana.
Last edited by mehmetmert on 09 Dec 2020, 13:33, edited 1 time in total.
PubG-Premium

hala cocuk ca konuşuyorsun. ben sana adam adamın mesajlarda ne dediğini bile bilmiyorsun diyorum sen hala maval okuyorsun. büyürsün ileride takma.
mehmetmert

PubG-Premium wrote: 09 Dec 2020, 13:28 hala cocuk ca konuşuyorsun. ben sana adam adamın mesajlarda ne dediğini bile bilmiyorsun diyorum sen hala maval okuyorsun. büyürsün ileride takma.
Canım benim yaşım 29 adam sana özelden sormuş sende özelden küfür etseydin herkesin içinde erkeklik yapıp hakaret edeceğine ordan yazsaydın sende. Tabi ya Büyüksün sen bayisin hakaret de edersin haksızlık ta yaparsın parasınıda el koyarsın adamıda banlarsın yetkisi var adamın :) reisi aim player

Ula yavşak ben seo uzmanıyım senin yaşın kadar bu işleri biliyorum. Sen daha google de yoksun gelmiş burda ona çamur at buna çamur at kendini iyi göster 1 müşteri kap geç bunlrı cnım geç bunları :)
buseveahmet

Teşşekürler http://vipsatinal.com/market/ güvenli ve hızlı teslimatınız için .
Adamsınız cnsınız :)
PubG-Premium

mehmetmert wrote: 09 Dec 2020, 13:38
PubG-Premium wrote: 09 Dec 2020, 13:28 hala cocuk ca konuşuyorsun. ben sana adam adamın mesajlarda ne dediğini bile bilmiyorsun diyorum sen hala maval okuyorsun. büyürsün ileride takma.
Canım benim yaşım 29 adam sana özelden sormuş sende özelden küfür etseydin herkesin içinde erkeklik yapıp hakaret edeceğine ordan yazsaydın sende. Tabi ya Büyüksün sen bayisin hakaret de edersin haksızlık ta yaparsın parasınıda el koyarsın adamıda banlarsın yetkisi var adamın :) reisi aim player

Ula yavşak ben seo uzmanıyım senin yaşın kadar bu işleri biliyorum. Sen daha google de yoksun gelmiş burda ona çamur at buna çamur at kendini iyi göster 1 müşteri kap geç bunlrı cnım geç bunları :)
Ah o küçük beynin ahh.. sen benim kim olduğumu bilmiyorsun daha. SEO uzmaniymissin. Ulan yavsak oğlu yavsak, bu işte SEO yapılmaz bunu bilmeyecek kadar malsin. Başka hiçbir halt değilsin. Benim yaşım da 33. Sen PC nin tuşunu görmemişken ben tr de ilk ogame sitesini kodluyordum. Sen Wolfteam i bilmezler ben Uber satiyordum. Sen wlp nin ne olduğunu bilmezken ben wlp off topic sitesinin 47 inci uyesiydim Şimdi yol al bak işine benim muhatabım olacak ne zekan yeter ne de bilgin.

Vipsatin aldan alan arkadaş hayitli olsun güle güle kullan kardeşim.

Return to “Turkish Zone”