PubG-Premium

Re: Playeraim Coldhack Teslim Süresi

Ulan daha Real hesabımla gelmeyecek kadar eziksin burda ne anlatıyon. Çamur dediğini sen aklamaya çalışıyorsun ama forum ağlayanlar in mesajlarıyla dolu. Tıpkı senin gibi. 1 müşteriymis. Ben ne diyomrum sn ne anliyorsun. Benim tüm.musterilerim benim.hizmetimi bilir senin gibi yalaka yada tokatcilar böyle boş boş konusur
mertotkprn

Ben size kötü bir kelime kullanmadım ki ? özelden küfür etti yazmışsınız sanırım benden bahsetmediniz.
mertotkprn

PubG-Premium wrote: 09 Dec 2020, 16:51 Ulan daha Real hesabımla gelmeyecek kadar eziksin burda ne anlatıyon. Çamur dediğini sen aklamaya çalışıyorsun ama forum ağlayanlar in mesajlarıyla dolu. Tıpkı senin gibi. 1 müşteriymis. Ben ne diyomrum sn ne anliyorsun. Benim tüm.musterilerim benim.hizmetimi bilir senin gibi yalaka yada tokatcilar böyle boş boş konusur
Image
PubG-Premium

mertotkprn wrote: 12 Dec 2020, 22:33 Ben size kötü bir kelime kullanmadım ki ? özelden küfür etti yazmışsınız sanırım benden bahsetmediniz.

Bir karışıklık olmuş olabilir kardeşim dengesizin biri vardı seninle aynız amana denk geldi sanırım
Edit// Şimdi baktım mesajlara evet sen değilmişsin kusura bakma..
ppc442

merhaba,
https://www.playeraim.com/ den almanızı tavsiye ederim. Anydask den destek olsun hhwid sıfırlama olsun teslimat olsun ilgililer .

Return to “Turkish Zone”