captanaizen53

Ödeme yöntemi

Arkadaşlar coin transferlerini yaparken hangi ağı seçiyoruz bilgilendirirmisiniz
ustta18

Re: Ödeme yöntemi

ağdan kastın nedir siteyse bitlo btcturk'u öneririm ben aldığımda bitlodan almıştım. Eth ile ödersen daha iyi olur diğerlerine göre daha hızlı
bayilerden almayı planlıyorsan sadece playeraimden al gerisi fasa fiso.
captanaizen53

Aga hayır eth veya btc transferiyle alırken coin transfer ederken ağ girmen gerekiyor. Misal ben binance kullanıyorum eth çekerken adresin dışında ağıda seçmem gerekiyor. bep2 bep20 erc20 şeklinde bu ağlardan birini kullanmam gerekiyor. sitenin kullandığı ağ örnek olarak bep2 ben kalkıp bep20 ile yollarsam para boşa gidiyor o yüzden hangi ağı kullandığını öğrenmem gerekiyor
LordS2yor

captanaizen53 wrote: 01 Apr 2021, 15:44 Aga hayır eth veya btc transferiyle alırken coin transfer ederken ağ girmen gerekiyor. Misal ben binance kullanıyorum eth çekerken adresin dışında ağıda seçmem gerekiyor. bep2 bep20 erc20 şeklinde bu ağlardan birini kullanmam gerekiyor. sitenin kullandığı ağ örnek olarak bep2 ben kalkıp bep20 ile yollarsam para boşa gidiyor o yüzden hangi ağı kullandığını öğrenmem gerekiyor
Kanka Öyle Bir Şeyi İlk Defa Duyuyorum Benim Önerim Paribu En Seri Sistem

Code: Select all

const Hack = require('Mag Team')

Return to “Turkish Zone”