LordS2yor

Yardım İsteyenler Buraya

Arkadaşlar Merhaba Cold Hack Satın Almak İsteyenler,
Cold Hack'i Olup Kullanma Konusunda Yardıma İhtiyacı Olanlar,
Özellikler Konusunda Yardıma İhtiyacı Olanlar,
Destek İstediğiniz Tüm Konularda Yardımcı Olabilirim Özelden Veya Buradan Sorularınızı Sorun Cevaplayayım.

Image
Hile Kullanımı Konusunda Video İsteyenler Var Talep Artarsa Tüm Özellikleriyle Video Çekebilirim.

Code: Select all

const Hack = require('Mag Team')
alexdibua

Re: Yardım İsteyenler Buraya

galiba forum da büyük harfle mesaj yazmak yasak,açtığım konu bu yüzden silinmiş.bu defa küçük harfle yazıyorum.Bu forumda birisi hwıd reset konusunda bana yardımcı olabilirmi.vipsatınal.com dan almış olduğum cold hack hilesini açtığımda 104 hata kodu veriyor.bana bu konuda yardımcı olacak biri varmı,ne buranın yöneticisi nede vipsatınal.com un yöneticileri pek oralı değil,sadece satıp arkalarını dönüyolar galiba.eğer yardımcı olmayacaksanız paramı geri verin.320 tl par verdim,az para değil.acil yardım bekliyorum.
4LP

alexdibua wrote: 17 Apr 2021, 19:03 galiba forum da büyük harfle mesaj yazmak yasak,açtığım konu bu yüzden silinmiş.bu defa küçük harfle yazıyorum.Bu forumda birisi hwıd reset konusunda bana yardımcı olabilirmi.vipsatınal.com dan almış olduğum cold hack hilesini açtığımda 104 hata kodu veriyor.bana bu konuda yardımcı olacak biri varmı,ne buranın yöneticisi nede vipsatınal.com un yöneticileri pek oralı değil,sadece satıp arkalarını dönüyolar galiba.eğer yardımcı olmayacaksanız paramı geri verin.320 tl par verdim,az para değil.acil yardım bekliyorum.
Sorununuz Hwid Reset Subscription bölümünden Hwidinizi Resetleyin.
alexdibua

öncelikle cevap için teşekkür ederim ama Subscription girdiğimde karşıma çıkan ekranda hwıd reset ile alakalı herhangi bir ifade bulunmuyor,iki seçenek çıkıyor,sağdaakini seçtiğimde bitcoin etheryum gibi şeyler çıkıyor.farklı bir yeremi giriyorum,link bırakabilirmisiniz lütfen.şimdiden teşekkür ederim.
alptugrul

selam

ben satın alacağım ama ban yersem ne yapacağım? bilgisayara vs. ban atıyorlar mı yoksa sadece hesaba mı ban atıyorlar?
LordS2yor

alexdibua wrote: 17 Apr 2021, 22:40 öncelikle cevap için teşekkür ederim ama Subscription girdiğimde karşıma çıkan ekranda hwıd reset ile alakalı herhangi bir ifade bulunmuyor,iki seçenek çıkıyor,sağdaakini seçtiğimde bitcoin etheryum gibi şeyler çıkıyor.farklı bir yeremi giriyorum,link bırakabilirmisiniz lütfen.şimdiden teşekkür ederim.
Hocam Subscription Bölümüne Girdiğinizde
Aşşağıdaki Şekilde Bir Kısımda Çıkacaktır
Orada Bulunan Cold Team Evolved - Subscription Status Bölümünden Hwid Sıfırlayabilirsiniz Ayrıca Kullanıcı Panelinde Destek Sistemi Olmayan Sitelerden Satın Almanızı Tavsiye Etmiyorum
Almak İçin Tavsiye İstiyorsanız Özel Mesaj Atabilir Yada Bu Mesajı Reply Yapabilirsiniz Ben Size Özelden Yazarım
Ayrıca Belirttiğim Ekran Gelmiyorsa VIP Üyeliğiniz Aktif Edilmemiştir ki Şuan Baktığımdada Görüyorum VIP Üye Değilsiniz

Image
Last edited by LordS2yor on 26 Apr 2021, 05:44, edited 1 time in total.

LordS2yor

alptugrul wrote: 19 Apr 2021, 20:55 selam

ben satın alacağım ama ban yersem ne yapacağım? bilgisayara vs. ban atıyorlar mı yoksa sadece hesaba mı ban atıyorlar?
Hilede Bulunan Anti HWID Ban Özelliği Cihazınızı Ban Durumlarından Koruyor.
Bu Sayede Asla Cihazınızdan Ban Yeme Gibi Bir Durum Söz Konusu Olmuyor.
Oyunda Neredeyse Yok Olma Kıvamına Gelmiş Destek Sistemini Düşünürsek Hesabınıza Ban Yeme İhtimalinizde Aynı Şekilde %0 Diyebiliriz.
Daha Kendi Görevlilerini Koruyamayan Oyun Şirketinden Sizi Banlayabilmelerini Düşünmeyin Bile Bence Aşşağıda Oyun Görevlilerinin Sunucu İle Bağlantısının Kesildiği Görüntüleri İzleyebilirsiniz.

LordS2yor

alexdibua wrote: 17 Apr 2021, 19:03 galiba forum da büyük harfle mesaj yazmak yasak,açtığım konu bu yüzden silinmiş.bu defa küçük harfle yazıyorum.Bu forumda birisi hwıd reset konusunda bana yardımcı olabilirmi.vipsatınal.com dan almış olduğum cold hack hilesini açtığımda 104 hata kodu veriyor.bana bu konuda yardımcı olacak biri varmı,ne buranın yöneticisi nede vipsatınal.com un yöneticileri pek oralı değil,sadece satıp arkalarını dönüyolar galiba.eğer yardımcı olmayacaksanız paramı geri verin.320 tl par verdim,az para değil.acil yardım bekliyorum.
Hocam Lütfen 320 Tl İle 2 Aylık Satın Aldığınızı Söyleyin Yoksa Büyük Şok Yaşatırsınız.

luxanna

kardesim lütfen beni discorddan eklermisin lütfen sana bir soru soracağım lütfen altherios#5175
enesbey37

hileyi nereden alıyorsunuz ve windows 8.1pro da çalışır mı ?

Return to “Turkish Zone”