buraksulugolx

Vipsatınal.com beni dolandırdınızmı

Bu forumda vipsatınal.com dan dolayı yaşadığım maüğduriyetten sonra hesap soracak kimse yokmu.adamlara mesaj atıyoruz cevap yok,konu açıyorum yazıyorum tek bir yetkili bir şey yazmıyor,demekki artık vipsatınal.com dolandırmaya başladı.2 aylık cold hack aldım bir ay tanımlanmış,adamlaardaki rahatlığa bak ne evap var ne bişey.ticaaari ahlakınızdaamı kalmadı,insanları mağdur edip sessiz kalıyorsunuz.bu sitenin yöneticisinede sesleniyorum,bu adamlar dolandırıcı,paramı aldılar ve beni kandırdılar.ya benim paramı verin yada cevaap verin mesajlarıma.ayıp ya,dolandırıcılık yapıyorsunuz.
LordS2yor

Re: Vipsatınal.com beni dolandırdınızmı

buraksulugolx wrote: 18 May 2021, 19:04 Bu forumda vipsatınal.com dan dolayı yaşadığım maüğduriyetten sonra hesap soracak kimse yokmu.adamlara mesaj atıyoruz cevap yok,konu açıyorum yazıyorum tek bir yetkili bir şey yazmıyor,demekki artık vipsatınal.com dolandırmaya başladı.2 aylık cold hack aldım bir ay tanımlanmış,adamlaardaki rahatlığa bak ne evap var ne bişey.ticaaari ahlakınızdaamı kalmadı,insanları mağdur edip sessiz kalıyorsunuz.bu sitenin yöneticisinede sesleniyorum,bu adamlar dolandırıcı,paramı aldılar ve beni kandırdılar.ya benim paramı verin yada cevaap verin mesajlarıma.ayıp ya,dolandırıcılık yapıyorsunuz.
Bir vipsatınal Vakası Daha Geçmiş Olsun

Code: Select all

const Hack = require('Mag Team')
buraksulugolx

LordS2yor wrote: 18 May 2021, 20:52
buraksulugolx wrote: 18 May 2021, 19:04 Bu forumda vipsatınal.com dan dolayı yaşadığım maüğduriyetten sonra hesap soracak kimse yokmu.adamlara mesaj atıyoruz cevap yok,konu açıyorum yazıyorum tek bir yetkili bir şey yazmıyor,demekki artık vipsatınal.com dolandırmaya başladı.2 aylık cold hack aldım bir ay tanımlanmış,adamlaardaki rahatlığa bak ne evap var ne bişey.ticaaari ahlakınızdaamı kalmadı,insanları mağdur edip sessiz kalıyorsunuz.bu sitenin yöneticisinede sesleniyorum,bu adamlar dolandırıcı,paramı aldılar ve beni kandırdılar.ya benim paramı verin yada cevaap verin mesajlarıma.ayıp ya,dolandırıcılık yapıyorsunuz.
Bir vipsatınal Vakası Daha Geçmiş Olsun
madem daha öncede böyle vakalar olmuş neden hala bayii olarak görülüyor oda ilginç yani.adamlar bi dünya mesaj attım cevap yok,umursamıyorlar bile ama hala satış yapabiliyorlar.
roxyback

Aynı Şekil bende bekliyorum bayramdan önce bitti benim hilem hiç kimse yazmıyor ve kendi web sitelerinde kapatmışlar tosuncuk vakası gibi olucak :D :D neyse sorun değil para, vipsatınal Federal Zamanında Çok Güzeldi Ahh Eski Günler :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
coldsatismerkezi

eğer bu gibi dolandırılma olaylarından bıktıysanız insta adresimiz w l p hi le . merk ezi 20 Dakkada Teslim ediyoruz.

Boşlukları Silerek instadan bize ulaşabilirsiniz.
VipMAX

Yorumlarınızı Okudum Haklısınız

Bu Tam kapanmadan dolayı giremedim Bilgisayar başına internete erişimim yoktu.
Bu süre zarfında domain süresi bitmiş tekrar aktif olacaktır. Yarın Canlı destek hattımız aktif olacaktır. Sorunu derdi sıkıntısı olan varsa bağlansın helalleşelim Hakkınız kalmaz bizde en eski bayiyiz

Herkes gelip kaçtı biz burdayız burda olmayada devam edeceğiz. En eski geçmişe sahip bayiyiz kimsenin hakkı yenilmedi.
roxyback

VipMAX wrote: 19 May 2021, 14:29 Yorumlarınızı Okudum Haklısınız

Bu Tam kapanmadan dolayı giremedim Bilgisayar başına internete erişimim yoktu.
Bu süre zarfında domain süresi bitmiş tekrar aktif olacaktır. Yarın Canlı destek hattımız aktif olacaktır. Sorunu derdi sıkıntısı olan varsa bağlansın helalleşelim Hakkınız kalmaz bizde en eski bayiyiz

Herkes gelip kaçtı biz burdayız burda olmayada devam edeceğiz. En eski geçmişe sahip bayiyiz kimsenin hakkı yenilmedi.
Hocam Hilemizi Ne Zaman Aktif Etmeye başlarsınız ?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VipMAX

Lisanslar Teslim edilmiş Süreler Uzatılmıştır. Geçmiş Siparişlerinizi Kontrol ediniz Lütfen
nrglnrgl

VipMAX wrote: 20 May 2021, 13:28 Lisanslar Teslim edilmiş Süreler Uzatılmıştır. Geçmiş Siparişlerinizi Kontrol ediniz Lütfen
Teşekürler Hilemi Teslim Aldım kolay gelsin

Return to “Turkish Zone”