cahitunall

Karakterler hakkında soru

arkadaşlar ben og karakteri flan takıp belli etmeden oynamak istiyorum. ama bazı arkadaşlar envanteri sıkıntılıdemiş takla atmıyor demiş bazı karakterlerin ekipmanları karşıya gözükmüyormuş. bu sorunlar hala devam ediyor mu? birde envanterde og dövmesi takabiliyor muyuz?
developereyes

Re: Karakterler hakkında soru

Dostum selam,

OG karakterleri sorunsuz şekilde oyun'da gözükmektedir. Ancak, envanter aktif tablosun'da Synchronize HP & Armor özelliğini aktif hale getirmeyi unutmayın.
Aksi takdir'de karakterlerin defans ve can özelliklerini misc tablosundan manuel olarak ayarlamak zorun'da kalırsınız.
Diğer karakterler konusunda da aynısını yapmalısınız.
cahitunall

peki og dövmesi var mı ben legit oynamak istiyorum çünkü neredeyse sadece envanter kullanıcam
developereyes

Maalesef Yazılım içerisin'de Dövme bulunmamaktadır. Sadece " Birincil silahlar, tabancalar, bıçaklar , bombalar ve karakterler " bulunmaktadır.
Ek olarak tüm silah slotlarınız açıktır.
Yakın zaman'da dövme gelir mi gelmez mi henüz bilgim yok. @ColdCristal ' e sorarak detaylı bilgi alabiliriz.
cahitunall

peki siz kendi dövmenizi mi kullanıyorsunuz mesela sahte og dövmesi görüntüsü olsa da olurmuş hasarını biz ayarlardık
developereyes

cahitunall wrote: 28 May 2022, 15:39 peki siz kendi dövmenizi mi kullanıyorsunuz mesela sahte og dövmesi görüntüsü olsa da olurmuş hasarını biz ayarlardık
Kendi dövmelerimi kullanıyorum. Hasar ve defansı kendim ayarladığım için pek bir fark olmamakta.
cahitunall

birde biz ölünce silah düştüğünde başkaları görmüyormuş galiba oradan anlarlar mı hile olduğumuzu
developereyes

cahitunall wrote: 29 May 2022, 02:08 birde biz ölünce silah düştüğünde başkaları görmüyormuş galiba oradan anlarlar mı hile olduğumuzu
Silahlarınız başkaları tarafından görülebilir fakat kullanılamaz. Tüm oyun süresince gerçeklik görüntüsü mevcut olacaktır.

Return to “Turkish Zone”