aslankral17

Cashu kredi karti Yugi acill

Merhaba Yugimoto.Cashuda uye olduktan sonra odemeyi nasil kredi kartiyla yapa bilirim? link atarmisin lutfen?
wolfhilem8888

Re: Cashu kredi karti Yugi acill

aslankral17 wrote:Merhaba Yugimoto.Cashuda uye olduktan sonra odemeyi nasil kredi kartiyla yapa bilirim? link atarmisin lutfen?
Kredi kartı ile satın alabileceğiniz tek yer www.coldhack.gen.tr 'dir.
Yuuutiko

Cashu'ya bakiye yüklemek icin bir konumuz yok, cashu.com'dan bakiye yükliyebilirsin.
aslankral17

Cashudan kredi yuklemek sadece prepaid cards yaziyor yugi.Ben direk kredi kartindan yuklemek istiyorum.Ama bulamiyorum odeme seceneklerinden
wolfhilem8888

aslankral17 wrote:Cashudan kredi yuklemek sadece prepaid cards yaziyor yugi.Ben direk kredi kartindan yuklemek istiyorum.Ama bulamiyorum odeme seceneklerinden
Coldhack.gen.tr üzerinden direk kredi kartıyla satın alabilirsiniz.
kardana

cashu için bakiyeyi direk epin kodu ile alabılırsınız http://www.kopazar.com/cashu-kart-satin-al.html
aslankral17

En iyisi coldhack.gen.tr . Ozkan beye guvenim tam ama bir sorunum var.Sorunum su ki yurtdisindan alis-veris yapiyorum.Ve sonteklif uzerinden satin alma islemi gerceklestirilmiyor
kralseraf

Kişilere güvenmek yerine ticari kuruluşlardan alışveriş yapmanızı öneririm. Gamesultan ve Gamesatış en güvenilir 2 sitedir benim gözümde. Ben Gamesatıştan 600 liralık alışveriş yaptım. Gamesultanda cashu satmadıkları için gamesatıştan alışveriş yaptım yoksa ikisi de güvenilir ticari kuruluşlardır. Çeşitli oyun şirketleriyle anlaşmaları vardır. Bir çok oyun takımına da sponsorluk yapmışlardır.

Bir de size tavsiyem alacağınız zaman 50 dolarlık kod alın ve hilenin süresini 6 aya yükseltin. Ben 20 dolarlık alıyordum hep. 3.5 dolarımı 4 ay içerisinde sürekli cashu yiyordu. Aktif olmayan hesap, senelik kesinti vs. Şuan 50 dolarlık kod 140 lira yani 6 aylık hile 140 lira. 2 aylık hile 46.6 liraya denk geliyor. 2 tane 10 dolarlık alırsanız 2 ay için 56 lira ödersiniz. kalan cashu paranızı da (3.50 dolar) harcayacak alternatif olmadığı için paranız yanar.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Hileyi buradan aldığınızda direk hileyi yapan kişiden destek almanız çok büyük avantajdır.
Hileyi birilerini ezmek icin degil, digerlerine eşit olmak icin kullanıyorum...
aslankral17

cok saolun.Yardimci oldunuz

Return to “Turkish Zone”