Eastwest

Federal bi bak artık

Federal 24 saat oldu 10 dakkada ödemeiz onaylanıyor dediniz rank bile gelmedi yeter ya acaba yanlış ödeme bildirimi yaptım diye saatlerdir düşünyorum... yugimoto rica ediyorum konuyu kilitleme orada konu acamadigim icin görsün diye burada acıyorum
remzi38

Re: Federal bi bak artık

Eastwest bende viphileden hile alamya çalıştım malesef yılmaz bey hiç ilgilenmiyor 2 defa hile almaya çalıştım param boşuna gitti thefrm den falan alsaydınız adamlar verirdi hemen oda sizin sorununuz tekrar ödeme bildirimi yapın
FEDARAL

Eastwest Lİsansınız Birazdan verilir.
Ayrıca 24 Saat içinde Kesinlikle Verilir 24 saat Dolmadan Yalan Beyanda Bulunarak 24 Saat Oldu vs Gibi Laflar Atmayınız Ortaya.

Lisans teslim süremiz 1 saat İle 1 Gün arasındadır. Bizden satın alan herkes Bunu Kabul etmiş sayılır.

Remzi bey Reklam Kokan hareketlere Gerek Yok Bu Bir ticarettir. İsteyen istediği Yerden satın alabilir. Bu Herkesin kendi Özgür Düşüncesidir.
Remzi Bey Varsa Elinizde Kanıt Paranızın Boşuna Gittiğine Dair kanıt Atarak Konuşunuz. Sallama Kelimelerle Düşüncenizi İfade etmeyiniz..

4 Yılı geçgin Bir süre dir Burdayız Her 2 Hilede Resmi Bayi yiz Ve Hiç kimsenin Hakkını İnkar Etmedik Yemedik Varsa Hakkım yenildi Diyen Birisi Kanıt Göstersin Vereyim Hakkı Kalmasın Bende..

Biz Her zaman En tepedeyiz Hep hakkımızda Sizin Gibi Atıp tutanlar Olur. Bunu Normal Görüyorum :) Meyve Veren Ağaç taşlanır
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com
derodero

Bende 2013 ten beri Yılmaz abi den lisans alıyorum 1 kere bile vermediği olmadı hep lisansımı orjinal şekilde aldım

thefrm kazık yedim ben sınırsız diye sattıkları ilegall elimde patladı tüm internet kafem müşterilerim rezil oldu bunu mu unutalım.
bir sürü işe yaramaz hile sattılar hepsi ban attı müşterilere paragöz bir site fiyatlarından anlayabilirsiniz bunu

Federal kim ne derse desin en kral adam en azından müşterileri üyelere davranışı farklı muhabbet edersin. diğer dediğin yerlerde admine bir soru sor ban atarlar sana
2. soru da uğraşmazlar
remzi38

FEDARAL wrote:Eastwest Lİsansınız Birazdan verilir.
Ayrıca 24 Saat içinde Kesinlikle Verilir 24 saat Dolmadan Yalan Beyanda Bulunarak 24 Saat Oldu vs Gibi Laflar Atmayınız Ortaya.

Lisans teslim süremiz 1 saat İle 1 Gün arasındadır. Bizden satın alan herkes Bunu Kabul etmiş sayılır.

Remzi bey Reklam Kokan hareketlere Gerek Yok Bu Bir ticarettir. İsteyen istediği Yerden satın alabilir. Bu Herkesin kendi Özgür Düşüncesidir.
Remzi Bey Varsa Elinizde Kanıt Paranızın Boşuna Gittiğine Dair kanıt Atarak Konuşunuz. Sallama Kelimelerle Düşüncenizi İfade etmeyiniz..

4 Yılı geçgin Bir süre dir Burdayız Her 2 Hilede Resmi Bayi yiz Ve Hiç kimsenin Hakkını İnkar Etmedik Yemedik Varsa Hakkım yenildi Diyen Birisi Kanıt Göstersin Vereyim Hakkı Kalmasın Bende..

Biz Her zaman En tepedeyiz Hep hakkımızda Sizin Gibi Atıp tutanlar Olur. Bunu Normal Görüyorum :) Meyve Veren Ağaç taşlanır
yılmaz bey o kadar skype verdiniz geldim o kadar bişeler yazdım hiç banamısın demediniz o na ne diceksiniz okadar dekont fotosu attım viphile.com dan o kadar ödeme bildirimi yaptım wlp aldım glmedi para boşuna gitti tekrar yapın dediniz tekrar yaptım bi sonuş yok işiniz laf.
Onurcan

Viphileden Bir Çokkez hile Satın Aldım Hiçbir Sorun Çıkmadı Ve Çıkacagınada inanmıyorum %100 Güvenilir bir hile satış sitesidir en başta federal admin sözüne saadık birisidir ben 4yıldır alış veriyapıyorum hiçbir sorun çıkmadı :)
remzi38

Onurcan wrote:Viphileden Bir Çokkez hile Satın Aldım Hiçbir Sorun Çıkmadı Ve Çıkacagınada inanmıyorum %100 Güvenilir bir hile satış sitesidir en başta federal admin sözüne saadık birisidir ben 4yıldır alış veriyapıyorum hiçbir sorun çıkmadı :)
tamam
FEDARAL

Image

Remzi bey adınızdan Gelen Tek Özel Mesaj Yok Ayrıca Ödeme Bildirimi de Yok
neye dayanarak Halen Bizi Suçlamaya Devam ediyorsunuz..

Varsa Elinizde hakkınızın yenildiğini Gösterecek Tek bir belge Burda Ben sana Hakkını Vereyim...
Üzerinden 3 ay da Geçilmiş Bir Ödeme Bile Olsa ben yine Bulur Hakkınızı İade ederim Sıkıntı Yok Bizden Yana..

Sence Birilerinin Hakkını Yiyecek Biri Olsam Burda Bu Kadar Rahat Konuşuyormuyum.

Bunu Her seferinde demişimdir. Bir Üyenin canını yakacağıma Kul Hakkına Gireceğime Foruma kapatırım. Hiç Bir Şekilde satmam
Adminlikmiş bayilik miş hiley miş para mış umrumda değil hepsinin canı cehenneme Siteden Tanıdığım dostlar ve Aile Gibi Gördüğümüz Ortam Yeter bize
Last edited by FEDARAL on 24 May 2015, 12:36, edited 1 time in total.
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com
Eastwest

Federal çok teşekkür ederim vip hileden aldigim icin pisman degilim sadece mesajda yazamıyorum siteye normal üyeyim diye ondan kızmıştım cok teşekkürler :)

ilk alışım oldugu icin biraz acemiyim sizin sitede çalışma sisteminizi bilmedigim icin kusura bakmayin :)
Yuuutiko

Sorun cözüldügüne göre.

Konu Kilit

Return to “Turkish Zone”