qOOdPoWeR

Cold Hack Açılmıyor

Merhabalar.

Cold hack satın aldım ben thefrm.org adresinden. Ama orda kimse yardımcı olmuyor. Veriyorlar lisansı daha sonra hiç yardımcı olmuyorlar. BlueViper ile giriş yapıyorum nyxlauncher.exe yi seçiyorum, Açılıyor giriş kimliği, şifremi yazıyorum enter liyorum Sağ altta xign code gelmesi lazım ama gelmiyor. Kısacası hiç bir şey gelmiyor. ColdCristal lütfen yardım et. Cold hack kullanıcı adım : NewFRM140
YUNUSB3Y

Re: Cold Hack Açılmıyor

Bunun Cold Hack İle İlgili Oldugunu Sanmıyrm Ama Birde Oyuna Hilesiz Girmeyi Dene Girecekmi ?
qOOdPoWeR

Denedim, Giriyor ama blueviperle girmiyor.
OyunMoyun

Kuralları neden okumuyorsunuz ?

Bu bölüm satış öncesi sorular içindir.
Hilenizi bayilerden aldıysanız bayi'ye başka bir yerden aldıysanız oraya başvurunuz.
Yada direk yugimotoya Pm atınız.

KONU KİLİTLENEBİLİR.
-
qOOdPoWeR

Wolfhilem,

aldığım sitedeki vip üyeliğimi banladılar. Nasıl destek alayım son yer burası. Çözümünü bilen söylesin işte .
OyunMoyun

Biraz önce aynı şeyleri tekrarlatmayın isterseniz. O halde yugimotoyla iletişime geçebilirsiniz.
Banlandığınız platform hakkında ......
-
qOOdPoWeR

Tamam saol . Türkmüydü Ona göre mesaj atiyim dil olarak ?
MajhePix

Yaklaşık 5 senedir Türkiye'de en tecrübeli satış sitesi biziz. Toplam satışlarımız 5 haneli rakamları geçtiğinden eminiz.
Kişisel bilgisayarınıza keylogger/trojan türevi yazılımlar bulaşması bizim sorumluluğumuz altında değil.30 dakikada 2 adet HWID reset hakkı talep ettiniz.

Ve 10 dakika sonra 3. HWID reset hakkınızı talep ettiniz. Ardından yeni üyelik açarak o ben değilim dediniz.
2bin online olan satış platformumuzda işimi gücüm bıraktım ve 2 kere bilgisayarınıza TeamViewer ile bağlandım.
Sonuç nafile. Bu saatten sonra sizin güvenliğiniz için hesabınızı siz format atana kadar banlamak zorunda kaldım ve siz format atana kadar da
hesabınız banlı kalacak.

Ödeme Yöntemlerimiz : Tıkla & Git

Cold Hacks G4 VIP Panel (Demo) : Tıkla & Git

TheFRMOnline.Com Olarak Sizlere 4 Senedir Hizmet Sunmaktan Onur Ve Şeref Duyarız.

qOOdPoWeR

Şimdi burda böyle nazik nazik konuştuğun gibi benlede özel mesajlarda nazik nazik konuşsaydın bunların hiçbiri olmayacaktı.3. Hwidi istemedim., Trojen Keylogger yok., Yeni üyelik falan ora buranın değil orda benim sorunum., 2 Kez değil 1 kez bağlandın şifren şu falan dedin hata ya bile bakmadan direk bağlantıyı kestin. Lütfen doğru konuşalım ?., Format attırmayacağım zorlamı ? Atmayacağım yani illa attığımdamı açılıcak banım ? Saçma Çok Saçma
MajhePix

Hal ve tavırlarından bizi kötülemek için geldiğin en başından beri belliydi.
Üzgünüm bu konuda daha fazla yardımcı olamıyacağım.İstediğiniz şekilde istediğiniz yerde şikayet etme hakkına sahipsiniz.

Hesabınız hakkındaki bilgiler ;

Username : NewFRM140
HWID Changes : 2
HWID Reset Limit : 1
Expire Date : 17:38:22 06.07.2015

Ödeme Yöntemlerimiz : Tıkla & Git

Cold Hacks G4 VIP Panel (Demo) : Tıkla & Git

TheFRMOnline.Com Olarak Sizlere 4 Senedir Hizmet Sunmaktan Onur Ve Şeref Duyarız.

Return to “Turkish Zone”