devildream35

Soruma Cevap

merhaba sevgili kullanıcılar ve forum yetkilileri ben bu reseller konusunda sizlerden şikayetciyim biz oyuncuları tek bir adama bağladınız oda adı federal olan biri hile almak için tek şanş bu adam oda günlerce bekletiyor zaten neden başka reseller yok türkiyede neden biz bu adamdan almak zorundayız madem oyuna hile yaptınız neden reseller tek verionuz bunun cevabını sizden istiyorum duyduğuma göre herkes federalden şikayetci çoğu arakadaşın hilesini vermemiş ve banlamış bazı arkadaşlarada geç teslim etmiş hileyi başka yol yokmu eskiden yugimotonun alt bayisi olan hiledükkanı.com diye bi yer vardı ordan ne güzel alıyorduk ama şimdi yok bu duruma bir el atın
wolfhilem8888

Re: Soruma Cevap

Coldhack.gen.tr adresinden satın alınız.

GÜÇ DAİMA KISKANILIR
devildream35

bayimi peki orası wolfhilem8888 burası ne kadar güvenli verdiğin site yüklü alım yapıcam arkadaşlarımla onlarada alıcam 24 aylık ama 12 aylık 12aylık alıcam ama güven lazım federalın sitesine üye oldum konularda herkes geç teslimden şikayetci alıcaktım vazgeçtim çünkü bi adamdan 5 kişi şikayetci olur dersin yalan ama bir adamdan 100 lerce kişi şikayetci ise bunda bi iş vardır yaw oğuzreis diye biri var bu federal le çalışmış herhalde eskiden bize mesajları falan attı federalın sitesinde federalın yaptığı konuşmalar falan okudum içim acıdı yazık dedim buca adama o yüzden vazgeçtim almaktan ordan şu an için güvenli bir yer arıyorum
XKinqTurkX

Aynen hitlan.net te öyle bir cold hack alalım dedik resmi site sağolsun iyi kazık yedik
wolfhilem8888

www.coldhack.gen.tr

RESMİ RESELLERDİR ! BİLGİNİZ OLSUN
devildream35

resmi reseller diyosun adınız yok reseller bayisinde özkan kardeşim ama federal gibi yapmıcanız demi günlerce bekletmicen birde baktım sitenize gold üyelik alınca daha yetkili olunuyormuş birde forumda isim falan değiştirmek için sohbet banını falan kaldırmak için gold üyelik almak lazımmış para ile ?
wolfhilem8888

devildream35 wrote:resmi reseller diyosun adınız yok reseller bayisinde özkan kardeşim ama federal gibi yapmıcanız demi günlerce bekletmicen birde baktım sitenize gold üyelik alınca daha yetkili olunuyormuş birde forumda isim falan değiştirmek için sohbet banını falan kaldırmak için gold üyelik almak lazımmış para ile ?
Anlamadım birşey mi dediniz ? memberlist.php?mode=viewprofile&u=30767
devildream35

http://www.coldhacks.com/forum/viewtopi ... =19&t=6886 burda adınız yok resmi bayiler burda yazıor kardeşim ama siz yoksunuz
wolfhilem8888

devildream35 wrote:http://www.coldhacks.com/forum/viewtopi ... =19&t=6886 burda adınız yok resmi bayiler burda yazıor kardeşim ama siz yoksunuz
Sizin bence güven probleminiz var. Kimseye güvenemiyorsunuz
Buyrun kanıt : http://www.coldhacks.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=4703
Yuuutiko

coldhack.gen.tr'de bayimiz olmustur, bilgileri en kisa sürede konuya eklenir, sen sikayetlerini vs. bana özel mesaj yoluyla ilet.

Return to “Turkish Zone”